O nas

Św. Wincentego 8/1A Wrocław

Elektryczna Hurtownia ZAP powstała w 2015 r. na bazie ludzi z doświadczeniem handlowym i wykonawczym zakresie elektrycznym.

Dostarczamy materiały elektryczne w dużym asortymencie. Znajdziecie Państwo u nas kable, przewody, żarówki LED, świetlówki, oprawy i lampy LED, gniazdka i wyłączniki, rozdzielnie i skrzynki bezpiecznikowe, puszki, złączki, uchwyty, peszle, rurki, osprzęt modułowy oraz wiele innych materiałów elektrycznych.

Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą dostarczającą materiały elektryczne dla inwestorów, generalnych wykonawców, elektro instalatorów oraz klientów indywidualnych.

Od połowy 2015r. jesteśmy w grupie zakupowej Elektro Omega, która zrzesza już 41 hurtowni z całej Polski. Pozwala nam to na zakup towarów od producentów i importerów w bardziej atrakcyjnej cenie. Dzięki temu jesteśmy w stanie zaoferować Państwu materiały i urządzenia w możliwie najlepszych cenach i krótkich terminach realizacji.

 

Wiele firm i osób już nam zaufało. Mamy nadzieję, że Ci którzy już z nami współpracują zostaną z nami, a Ci którzy tego jeszcze nie zrobili podejmą z nami współpracę do czego gorąco zachęcamy.

Instalatorom i przedsiębiorcą gwarantujemy dobre ceny, krótki czas realizacji i dodatkowe korzyści za zakupy regularnie realizowane w naszej hurtowni. Klientom indywidualnym gwarantujemy doskonałe ceny, duży asortyment, a przy większych zakupach zadowalające rabaty i niespodzianki.

Zapraszamy instalatorów i osoby indywidualne do naszej siedziby. Doradzimy, pokażemy i dostarczymy Państwu zamówiony u nas towar.

Na Państwa życzenie wykonamy również prace elektroinstalacyjne. Współpracujemy z firmą wykonawczą z z wieloletnim doświadczeniem. Gorąco polecamy.

 

                                                                 

                                                                                                   Zarząd

                                                                                 ZAP Hurtownia Elektryczna

Formularz kontaktowy
  •